Akustik Kabin

Akustik kabin, içerisindeki sesi dış ortama sızdırmayan ve dış ortamdan da seslerin duyulmamasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde, ses izolasyonu çok iyi bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede ses alışverişi yapılmamaktadır. Titreşim engelleyici özelliği sayesinde akustik kabin, seslerden tamamıyla yalıtılmış bir ortam sunmaktadır.

Akustik kabin, en temel tabiri ile “ses yalıtımlı kabin” olarak bilinmektedir. Sesi çok iyi bir şekilde absorbe eden malzemelerden üretilen akustik kabin, farklı parçalardan oluşmaktadır. Bu nedenle kolaylıkla sökülüp takılabilir. Ses geçirmez özelliğinin yanı sıra hava geçişi sağlayan kanallar barındıran akustik kabin, içerideki havanın tahliye edilmesini de sağlar.

Akustik Kabin Üretim Aşamaları

Akustik kabin, dış ve iç yalıtım olarak özel malzemelerden imal edilir. Akustik kabin içerisinde, ses geçirmez akustik süngerler kullanılmaktadır. Kullanılan bu süngerler, yanmaz özelliğe sahiptir. Bu nedenle akustik kabin içerisi tamamen güvenilir bir ortamdır.

Akustik kabinin kullanım alanları oldukça geniştir. Ses kaydı almak için kullanabileceğiniz gibi, işitme testleri için de akustik kabini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ofis telefon görüşme kabini veya vocal ses kayıt kabini gibi pek çok farklı ihtiyaç için de kullanabilirsiniz.

Akustik kabinler, isteğe bağlı boyutlarda üretilmektedir. Bu nedenle tek bir boyut olarak düşünmemeli ve ihtiyaca göre temin edebileceğinizi unutmamalısınız. Kolay kurulum imkanına sahip olan akustik kabinler, akustik kapı ve akustik tavan özelliklerine de sahiptir. Bu sayede tüm unsurları ile birlikte akustik kabinler, tamamen seslerden arınmış bir ortam sunmaktadır.

Akustik Kabin Genel Özellikleri

Akustik kabin tek bir kişinin sığabileceği şekilde imal edilebilir. Dileyenler, 4 kişilik bir akustik kabin siparişi de verebilir. Hatta içerisine koltuk ve masa sığacak şekilde bir oda büyüklüğünde kabin siparişi de verebilirsiniz. Büyüklük ve genişlik tamamen istediğiniz ölçülere göre değişecektir.

Akustik kabin fiyatları, kabin ölçülerine ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Eğer özel ölçülerde akustik kabin sipariş etmek istiyorsanız, bilgi vererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede kısa bir süre içerisinde uygun fiyatlara akustik kabin satın alabilirsiniz. Şık ve dekoratif seçenekler sunan akustik kabin modelleri sayesinde, gürültü sorununa farklı bir çözüm bulabilirsiniz.

Akustik Kabin Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.