Carport olarak adlandırılan yapılar araç sahipleri için tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çeşitli malzemelerden üretilen bu yapıların araçları hava koşullarına karşı koruyucu yanları bulunmaktadır. Görsel estetik açısından dekoratif olarak üretilebilen bu yapılar farklı malzemelerden imal edilebilir.

Genellikle müstakil evlerin önlerinde araçların muhafazası için gerek duyulan bu yapıların aynı zamanda da şirket önleri için de tercih edildiği görülmektedir. Bir çeşit açık otopark olarak da düşünülmesi gereken bu tür yapıların araçların güvenliğini sağladığı görülür. Kişilerin araçlarını koyabileceği otopark alanı olmadığında ya da araçlarının yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmesini istemediklerinde carport adı verilen garajların üretimi söz konusu olur.

Bu tür alanlar paslanmaz malzemeler kullanılarak inşa edilir. Alüminyum gibi malzemeler kullanılarak üretilen bu yapıların estetik bir değere sahip oldukları görülür. İstenilen görsel etkinin yakalanması için farklı malzemeler kullanılarak dekoratif hale getirilmesi mümkün olan bu tür araba garajlarının kaliteli malzemelerle üretildiğinde etkileyici bir görüntüsü vardır.

Carport olarak adlandırılan garaj sistemleri tek aracın yanı sıra birden fazla araç için de üretilebilir. Malzeme kullanımı kişisel tercihlere göre değişirken farklı renk ve modellerde üretim yapılması mümkündür. Standart ölçülerin dışında isteğe bağlı olarak da ölçülendirme yapılabilmesi önemli avantajları arasındadır.

Dekoratif bir carport üretimi ile yazlık evlerin bahçelerinde şık bir görüntü yakalamak da mümkün olur. Bu tür yapılar araçların olmadığı zamanlarda oturma alanı olarak da kullanıma müsait olur.

Carportlar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.