Kanopi olarak adlandırılan yapılar dış mekanların örtülmesi gerekli olduğunda kullanılır. Çelik konstrüksiyondan üretilen bu yapıların yerinde montajı yapılır. İskelet oluşturulmasının ardından çatı kaplaması yapılırken bu yapılarda istenilen malzeme ve renk seçimine uygun kaplamalar tercih edilebilir.

Kanopiler benzin istasyonu ya da yolcu terminalleri için üretilebilmektedir. Bu tür yapılar inşa edilirken belli standartlara göre üretim yapılır. Yolcu terminali ya da benzin istasyonlarında kullanılacak olan kanopiler için belirlenen ölçülere uygun üretim yapılması zorunludur. Bu tür kanopiler hem standartlara uygun üretilmelidir hem de ölçüleri açısından da belirlenen koşulları sağlaması gerekir. Bu sebeplerle de üretim aşaması önemlidir. Akaryakıt istasyonlarının yanı sıra yolcu terminalleri inşa edilirken kanopiler aracılığı ile çalışma yapılır.

Bu sistemler sayesinde yağmur, kar ve güneş gibi olumsuz hava koşullarından yolcular ve çalışanlar korumaya alınır. Ayrıca üretim aşamasından sonra ilave olarak elektrik tesisatı ya da ışıklandırma gibi eklerin yapılması mümkündür. İnsanların yoğun olarak kullandığı alanlarda tercih edilen kanopiler sayesinde çalışma koşulları da iyileştirilmiş olur. Bunun yanı sıra bekleme yapılması gerekli olan alanlar için hava koşullarına karşı ideal koruyucu sistemler olarak inşa edilirler. Benzin istasyonlarının yanı sıra yolcu terminalleri ya da geçici kontrol noktalarında tercih edilen kanopiler otel ya da bina girişleri için de üretilebilmektedir. Ayrıca ofislerin yanı sıra konutlar için de kişisel tercihlere bağlı olarak bu yapıların inşa edilmesi mümkün olur.

Kanopi Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.