Kış Bahçesi

Kış Bahçesi olarak adlandırılan yapılar binaların dışına ilave edilen kısımlardır. Müstakil evlerin yanı sıra apartmanların alt katlarında yer alan dairelere de alan olması durumunda bu uygulamalar yapılabilir. Ayrıca iş yerleri açısından ya da kafe tarzı hizmet veren işletmeler söz konusu olduğunda da bu uygulamadan yararlanılabilir.

Kışın kullanıma uygun olan bu alanlar çeşitli malzemelerden üretilirler. Genellikle camla çevrili olarak üretilen kış bahçelerinde görsel bir etki yakalanır. Estetik açıdan tercih edilen bu yapılar kış aylarında açık alanda oturma hissi yakalatması açısından tercih edilir.

Üretimleri yapılırken kışın oluşan hava koşulları da dikkate alınırken ısı yalıtımlı olarak üretilebilmeleri mümkün olur. İsteğe bağlı olarak farklı malzemelerden imal edilebilen kış bahçeleri soğuk ya da sıcağın girmesini engelleyecek biçimde üretilebilir. Çatı ile kapatılabilen kış bahçelerinin dört tarafının kapalı
olması mümkün olurken aynı zamanda açılır kapanır sistemler de uygulanabilir.

Bu tür yapılar inşa edilirken çatı kısmının cam olarak tasarlanması da mümkün olur. Bu sayede görsel açıdan her yöne hakimiyet sağlanırken oturanların keyif alması da daha fazla olur. Kış mevsimlerinde eve kapalı bir yaşamın daha yoğun olması nedeni ile kış bahçelerinin yoğun olarak tercih edildiği görülmektedir. Uzun süre kullanılmak üzere tasarlanacak olan bu sitemlerin dayanıklı malzemelerden üretilmesi oldukça önemlidir. Bundan dolayı da tercih edilecek malzemeye bağlı olarak farklı görsel etki yakalanır. Kış bahçeleri bireysel müşterilerin yanı sıra işletmeler açısından da sık tercih edilen yapılar arasında yer alır.

Kış Bahçesi Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.