Skylight Çatı

Skylight sistemler, çatı dizaynında harika bir seçim olarak öne çıkar. Eveya da bir iş yerine daha fazla doğal ışık getirmek için tasarlanır ve herhangi bir odanın genel görünümünü iyileştirebilir. Ancak, estetik faydaların ötesinde, skylight çatı modelleri gerçek sağlık yararları da sunar.

Skylight, binalar, evler ve ticari yerler dahil olmak üzere çok çeşitli mülklerin çatılarına güzel bir ektir. Birçok malzeme skylightçatı üretiminde kullanılabilir. Bunlardan biri de polikarbonat olur.

Polikarbonat, dünya çapında gökyüzü aydınlatması için kullanılan en yaygın malzemedir. Üst yüzeyi yüksek mukavemetli ve UV kaplamalı olup, güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek direnç gösterir. Polikarbonat güçlüdür ve minimum 10 sene ömrü vardır. Bu yüzden de skylight çatıların temel bileşenlerinden biridir.

Skylight Çatı ile Maksimum Verim

Yapay ışık yerine doğal ışığa maruz kalma, yüksek ruh hali, artan yaratıcılık, düşük kan basıncı ve azaltılmış kaygı gibi çok çeşitli sağlık yararlarıyla ilişkilendirilmiştir. Bu nedenle skylight çatı sistemleri son derece sağlıklı ve güvenilir bir seçim olarak dikkat çeker.

Skylight çatı modelleri ev sahiplerine para tasarrufu da sağlar. Mevcut aydınlatma sistemlerini çatı pencerelerinden gelen doğal ışıkla artırmak, genel enerji maliyetlerini azaltabilir.

Doğal aydınlatma, binanızın içeriden ferah görünmesini sağlar. Geniş binalar daha fazla değer çeker ve estetik açıdan çok daha hoş görünür. Alanınız nispeten küçükse, uygun boyutlu skylight çatı tasarımı tercih etmekideal olabilir. Bu çatı sistemleri aynı zamanda iş yerlerinin daha çekici ve misafirperver görünmesine de yardımcı olabilir.

Skylight Çatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.